Radisson Blu Hotel Kyiv

Киев
www.radissonblu.com
Сферы деятельности

Гостиницы, рестораны, общепит, кейтеринг

Radisson Blu Hotel Kyiv

Radisson Hotel Group - є однією з найбільших в світі готельних груп. Портфель Radisson Hotel Group налічує вісім різних брендів і більше 1400 діючих і споруджуваних готелів по всьому світу. Radisson Hotel Group управляє брендами Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson і prizeotel. Гості готелів можуть скористатися всіма привілеями, які надає оновлена ​​програма лояльності Radisson Rewards. Програма надає унікальні і персоналізовані способи створення незабутніх моментів, які важливі для наших гостей. Radisson Rewards пропонує виняткові переваги гостям наших готелів, організаторам зустрічей, туристичним агентам і діловим партнерам. Програма Radisson Meetings пропонує безліч конференц-площ з необхідним обладнанням, включаючи безкоштовний, бездротовий доступ до високошвидкісного інтернету, аудіо- та відео обладнання. А кваліфікований персонал різного профілю допомагає зробити кожен захід унікальним. Понад 95 000 осіб працюють в Radisson Hotel Group і готелях оператора по всьому світу. Штаб-квартири компанії розташовуються в Брюсселі, Міннеаполісі та Сінгапурі.

В Україні група представлена трьома готелями бренду Radisson Blu і готелем Park Inn by Radisson:

  • Radisson Blu Hotel, Kyiv;
  • Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil;
  • Radisson Blu Resort, Bukovel;
  • Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska.

Офіційний сайт:  https://www.radissonhotelgroup.com/home

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/

Instagram: https://www.instagram.com/radissonhotels/

Twitter: https://twitter.com/radissonhotels

Facebook: https://www.facebook.com/radissonhotels

YouTube: https://www.youtube.com/radissonhotelgroup

 

Radisson Blu - готельний бренд в сегменті upper upscale, що налічує 380 унікальних готелів в найпопулярніших куточках світу: у великих містах, близько виїздів з аеропортів і в кращих місцях відпочинку.

Унікальна філософія обслуговування «Yes I can!», першокласний сервіс, індивідуальний підхід гарантують 100% задоволення потреб гостя. Готелі Radisson Blu відмінно зарекомендували себе в MICE-сегменті (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) туризму і продовжують успішно розвиватися в цьому напрямку.

Офіційний сайт: https://www.radissonblu.com/en

 

Park Inn by Radisson– це яскравий інноваційний бренд готелів середнього цінового сегмента, які пропонують затишну атмосферу і гостинність за вигідною ціною. Портфель бренду складає понад 140 діючих готелів у всьому світі. Доброзичливий, позитивний, сповнений життя, без зайвих складнощів – Park Inn by Radisson створений для сучасних мандрівників.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.