Головна lifecell

lifecell inside

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування.

lifecell входить до групи компаній Turkcell – міжнародного постачальника конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг, головний офіс якого знаходиться у м. Стамбул, Туреччина.

Діджитал-оператор lifecell – один з трьох найбільших мобільних операторів України, пропонує своїм абонентам передові послуги та розвиває власну екосистему діджитал-сервісів.

3G+

У 2015 році компанія першою в Україні почала розгортати мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+

4.5G

У березні 2018 року — першими запустили швидкісний зв’язок 4.5G у найбільшій кількості обласних центрів

Також, ми реалізовуємо низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT.

Цифрове портфоліо lifecell

Ми працюємо, щоб об'єднувати людей за допомогою простих послуг, що надають нової якості спілкуванню.
Ми змінюємо життя на краще завдяки послугам, які надаємо, та внеску, який робимо в розвиток суспільства.

Цифрові сервіси, що доступні як абонентам lifecell, так й абонентам
інших операторів, включають в себе:

Багатофункціональний месенджер BiP

BiP – багатофункціональний месенджер, який дає можливість телефонувати на будь-які номери в Україні, обмінюватися повідомленнями та приймати дзвінки в роумінгу по домашнім тарифам та за допомогою чат-боту здійснювати QR-платежі, поповнювати мобільний рахунок чи робити перекази на банківські картки. Це месенджер доступний як абонентам lifecell, так й абонентам інших операторів.

Захищене хмарне сховище lifebox

lifebox – безпечне хмарне сховище файлів – фото, відео, документи та контакти в одному місці.

Мобільний платіжний сервіс Paycell

Paycell – фінансовий сервіс для оплати різних послуг за допомогою мобільного рахунку (поповнити рахунок ігрового акаунту, сплатити комунальні послуги, Інтернет, телебачення, штрафи, погасити кредити та покласти гроші на ваш рахунок та ін.)

Додаток Мій lifecell

Мій lifecell – додаток, за допомогою якого абонент може зручно і легко керувати своїм мобільним рахунком, поповнювати його, підключати додаткові послуги та сервіси.

TV+

TV+ – це додаток для перегляду ТВ-каналів та фільмів на смартфоні та планшеті. Для абонентів lifecell користування додатком без сплати за мобільний інтернет.

ми пропонуЄмо

Медичне страхуван­ня для співробітників та членів їх сімей.

Гнучкий графік роботи можливість віддаленої роботи в залежності від специфіки

Додаткові виплати на харчування та проїзд

Бонуси за результатами роботи

заробітна плата конкурентний рівень ЗП та щорічний її перегляд

Позики можливість отримання безвідсоткової позики

Відпустка 28 календарних днів щорічної відпустки + 1 день відпустки до дня народження

Навчання та розвиток корпоративні внутрішні та зовнішні програми

Корпоративні заходи Dream Team, День батьків, День першачків, спортивні заходи (марафони, футбол, баскетбол, тенісні турніри)

Дрес-код smart casual

LIFECELL – ЦЕ МИ!

Корпоративна соціальна відповідальність

Як соціально-відповідальна компанія, ми робимо внесок у розвиток суспільства та свідомо ставимося
до навколишнього середовища.

Турбуємось про довкілля

ми впроваджуємо принципи «зеленого офісу» та заохочуємо співробітників до електронного навчання.

Здаємо кров

ми підтримуємо донорську ініціативу здачі крові співробітниками.

Заохочуємо до волонтерства

ми проводимо благодійні онлайн-ярмарки для співробітників та майстер-класи в підтримку дитячих будинків.

Підтримуємо спорт

ми є партнером Національного параолімпійського комітету України, технологічним спонсором збірної України з футболу та преміум-спонсором та преміум-спонсором ФК «Динамо» Київ.

Даруємо рівні можливості

разом з УТОС («Українське товариство сліпих») ми підтримуємо організацію і проведення курсів користування смартфонами для незрячих по всій Україні.

Розвиваємо молодь

ми є підписантами «Пакту заради молоді 2020», в рамках якого беремо зобов’язання з працевлаштування та навчання молоді. Ми також співпрацюємо з українськими університетами, проводимо відкриті лекції та тренінги для студентів, комплексні тренінгові програми для викладачів “Upgrade yourself with lifecell”, і вже відкрили три сучасні телеком-лабораторії в вишах Харкова, Львова та Києва.

Jump into life:)

В 2009 році ми започаткували соціально-освітню програму Jump into life:), яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально, щоб студент міг продовжувати навчатися.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Ми допомагаємо молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 11 років існування програми в ній взяли участь майже 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

Програма стажування lifecell - Hire Talents, Train Skills

Нова програма стажування, яка започаткована в 2019 року, спрямована на:

  • підготовку молодих талантів (студентів та випускників) для створення кадрового резерву
  • підтримку професіоналів HiPro та донесення їх знань та експертизи молодим спеціалістам
  • створення позитивного іміджу lifecell на ринку та підтримку іміджу роботодавця серед студентів та молодих фахівців

Умови участі в програмі інтернатури:

тривалість: до 6 місяців

20 годин на тиждень

За наявності відкритої вакансії успішний інтерн отримує пропозицію роботи

lifecell Campus

lifecell Кампус – проект студентської спільноти, який об’єднує у собі найкращі пропозиції, що відповідають основним потребам молодих людей.

Щоб приєднатися до спільноти lifecell Кампус та отримати максимум переваг потрібно лише:

Бути студентом та мати дійсний студентський квиток

Зареєструватися у спільноті

Основні переваги:

Програма лояльності та підтримки від lifecell

  • Знижки та спеціальні пропозиції на оплату послуг та сервісів
  • Навчальні курси та тренінги
  • Працевлаштування

Програма лояльності від партнерів

  • Різноманітні пропозиції для студентського відпочинку
  • Вигідний шопінг
  • Освітні події, курси та тренінги
  • Працевлаштування

41 вакансія

Всі регіони
Всі категорії
Провідний інженер з планування та оптимізації радіомережі

Харків

Перевірка статистики усіх ключових показників продуктивності радіомереж (таких як TCH Drop/Block та інше.) за допомогою OptimaДодавання нових сайтів (ATOLL, Aircom Asset)Перегляд плану розгортання радіомереж (ATOLL)Оптимізація радіомереж (ATOLL, Ulti...

6 грудня

Одеса

Сфера відповідальності посади:Дана посада існує задля систематизації та вдосконалення рівня регіонального адміністрування та задля всеохоплюючої адміністративної підтримки операційної діяльності регіональних об'єктів компанії (офісів, центрів обслуго...

6 грудня

Київ

Сфера відповідальності посади:Управління операціями з комерційною нерухомістюФункціональні обов’язки:Пошук нових розташувань для відкриття точок продажу або їх переміщення. Оцінка стратегічних, технічних та фінансових параметрів пропозицій приміщень,...

6 грудня

Дніпро

Експлуатація та вдосконалення транспортної мережі «лайфселл» та пов'язаних з цим питань в регіоніУправління будівництвом та прийняттям в експлуатацію транспортної мережі, а саме радіорелейних ліній, SDH/DWDM, IP мережі, оптичних ліній в регіоні.Експл...

6 грудня

Київ

lifecell — український діджитал-оператор, який вже більше 15-ти років на ринку, що надає справжню свободу спілкування.lifecell входить до групи компаній Turkcell — міжнародного постачальника конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг, го...

6 грудня

Львів

Забезпечення якісної експлуатації та підтримки мережі комутатораУправління вузлами мережі: сервери комутації (MSC-S), комутаційні сервери типу блейд-кластер (MSC-S BC), комутатори (MSC), медіа-гейтвеї (MGW), контролери базових станцій (BSC), контроле...

6 грудня

Київ

Забезпечення своєчасного будівництва та якісного обслуговування базових станцій.Координація будівництва, контроль за виконанням та прийняття виконаних робіт по будівництву та модернізації базових станцій в регіоні.Перевірка технічних рішень по будівн...

6 грудня

Одеса

Забезпечення планово-періодичного обслуговування на мережі доступу на антенно-щоглових спорудахЗдійснює проведення планово-профілактичних робіт, а у разі аварійних ситуацій, термінових робіт на існуючій мережі доступу та її елементах, на основі визна...

6 грудня

Київ

Сфера відповідальності посади:Підтримувати процес укладення найбільш складних контрактів (зокрема, технічних закупівель) та захищати інтереси компанії в процесі такого укладення; забезпечувати своєчасне затвердження проекту усіма відповідальними підр...

6 грудня

Київ

Area: Support and improve existing IT Security controls and systems to protect critical IT assets and sensitive corporate data; implement new processes and projects to enhance the overall IT/Information security level of the Company with OS and datab...

6 грудня
Головна lifecell