Руководитель проекта

Law Offices of OMP

Киев
www.omp.com.ua
Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Руководитель проекта

Law Offices of OMP

Юридична фірма ОМП спеціалізується на обслуговуванні різноманітних інвестиційних проектів, що втілюються в динамічних умовах ринку України. Наша команда, яка включає 40 юристів, готова запропонувати повний спектр юридичних послуг та забезпечити комплексний підхід до проблем замовника.

Серед клієнтів нашої фірми підприємства з різних галузей бізнесу, зокрема, банки, страхові та лізингові компанії, інвестиційні фонди, будівельні компанії, підприємства металургійної та хімічної промисловості тощо. Ми також активно співпрацюємо з різноманітними державними та недержавними організаціями, такими як Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державне агентство з інвестицій та інновацій, Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики, що дозволяє нам бути поінформованими про найостанніші тенденції розвитку юридичної практики та використовувати найбільш оптимальні правові моделі.

Розуміючи, що реалізація інвестиційних проектів часто не обмежується кордонами України, наша фірма підтримує тісні зв'язки з юридичними компаніями Великобританії, Ізраїлю, Росії, Кіпру та Прибалтики. При цьому ми маємо можливість надавати послуги українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Ми завжди індивідуально підходимо до проблем кожного окремого клієнта, адже клієнти – це наша основна цінність. Не залежно від того, хто виступає замовником, чи невелике приватне підприємство, чи значний міжнародний інвестиційний фонд, ми завжди намагаємось побудувати стабільні та довірчі відносини із клієнтом, чутливо та своєчасно реагуючи на його потреби. Можливо, саме через таке особливе ставлення до клієнтів все більше компаній довіряють спеціалістам «Орлов, Михайленко та партнери», внаслідок чого наша компанія успішно розвивається в жорстких конкурентних умовах юридичного ринку.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

от 50 000 грн.
Киев,

Площадь Льва Толстого,

Университет

от 30 000 грн.
Киев,

Площадь Льва Толстого,

Университет