Головна Ferrexpo

Ferrexpo

Компанію перевірено на сайті
Переможець Премії HR-бренд
https://www.ferrexpo.ua
Київ На мапі

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Компанія входить в трійку найбільших експортерів залізорудних окатків у світі.

Що ми пропонуємо:

●      Офіційне працевлаштування у міжнародній компанії зі світовими стандартами: безпечні умови роботи, нове виробниче обладнання та техніка від світових виробників, як-от Hitachi, Zeppelin, Caterpillar та інші.

●      Стабільну конкурентоспроможну оплату праці та розширений соціальний пакет для співробітників: медичне страхування життя та здоров’я, безкоштовне тестування на COVID та вакцинація, безкоштовний проїзд на роботу/з роботи, здорове харчування, матеріальне заохочення для молодих працівників, молодят, найкращих за професією, програма чоловічих декретів.

●      Програми професійного навчання, підвищення кваліфікації з отриманням документу державного зразка та програми особистого розвитку: школи лідерства, фінансової грамотності, курси водіння, програми вивчення та практики англійської мови.

●     Корпоративну культуру високого рівня: програми навчання і розвитку для дітей працівників, служба психологічної підтримки, Well-being, спортивні змагання, святкування професійних та корпоративних свят для співробітників та їх сімей.

 
Ключові факти про компанію:

●      Підприємства Ferrexpo забезпечують сировиною світову металургійну промисловість понад 40 років.

●      Ferrexpo виробляє високоякісні залізорудні окатки преміум-класу для металургійної промисловості, які порівняно з використанням більш поширених видів залізорудної сировини дозволяють зменшити викиди вуглецю і підвищити продуктивність виробників.

●      Ferrexpo має широку клієнтську базу, до якої входять сталеливарні підприємства по всьому світу, у тому числі в Австрії, Німеччині, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Китаї, Словаччині, Чехії, Туреччині, В’єтнамі та США.

●      У 2021 році Група виготовила 11,2 мільйонів тонн залізорудних окатків, завдяки чому компанія Ferrexpo стала 3-м найбільшим експортером окатків у світі з часткою ринку приблизно 9%.

Акції Ferrexpo входять до преміального лістингу Лондонської фондової біржі за індексом FTSE 250 (тікер FXPO).

0 вакансій

Всі регіони
Всі категорії
Головна Ferrexpo