Головна Watsons Украина

Watsons Украина

Компанію перевірено на сайті
Переможець Премії HR-бренд

Роздрібна торгівля

  • Немережевий роздріб, дрібний опт

Товари народного споживання (нехарчові)

  • Побутова хімія, парфумерія, косметика (виробництво)
  • Побутова хімія, парфумерія, косметика (просування, оптова торгівля)
Київ

Watsons Україна - це роздрібна мережа товарів для краси та здоров'я! 

На сьогодні ми управляємо  270 + магазинамита аптеками у 108 містах.

В нас працює більше ніж 2000 працівників які обслуговують приблизно 350 тисяч клієнтів щомісяця  за допомогою наших О+О (Offline плюс Online) платформ .

Watsons Україна - входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. 

Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів, 12 роздрібних брендів на 28 ринках та більше ніж 130 000 співробітників по-всьому світу. За 2022 фінансовий рік A. S. Watson Group зафіксувала дохід у 22 мільярди доларів США. Щороку компанія обслуговує понад 5,5 мільярдів покупців через свої платформи, як онлайн так і офлайн, забезпечуючи клієнтам роздрібну торгівлю на основі сучасних технологій.

Watsons - провідна роздрібна мережа товарів для краси та здоров'я в Азії, яка налічує понад 8 000 магазинів та понад 1 500 аптек на 15 азійських та європейських ринках. Watsons постійно встановлює стандарти на ринку товарів для здоров'я, гарного самопочуття та краси, надаючи персоналізовані поради та консультації з питань здоров'я, краси та особистої гігієни на додаток до провідного на ринку асортименту товарів, допомагаючи клієнтам LOOK GOOD, DO GOOD, FEEL GREAT щодня. З 2009 року Watsons є брендом №1 серед аптек та аптечних мереж в Азії*. Watsons - флагманський бренд здоров'я та краси A.S. Watson Group.

*Опитування кампанії "1000 найкращих брендів Азії", в якому взяли участь понад 8 000 респондентів на 14 ринках Азійсько-Тихоокеанського регіону.

0 вакансій

Всі регіони
Всі категорії
Головна Watsons Украина