IDS Borjomi Ukraine

Украина
www.ids.ua
Сферы деятельности

Розничная торговля

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Услуги для населения

IDS Borjomi Ukraine

IDS Borjomi Ukraine –  провідний національний лідер українського ринку мінеральних вод, що входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. Ми виробляємо та пропонуємо споживачу збалансований портфель мінеральних вод, які видобуваються в курортних регіонах України та є еталоном якості згідно з найвищими міжнародними стандартами. Також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Borjomi» в Україні. 

В компанії працюють більше 3 000 співробітників, які захоплюються своєю справою. Ми сильна та ефективна команда, яка постійно навчається і досягає найкращих результатів. Наша ціль - розвивати культуру споживання природних мінеральних вод і просувати здоровий спосіб життя. 

Ми пишаємось своїм внеском у життя наших споживачів та природи! Ми співпрацюємо із WWF та Макдональдс, а також реалізовуємо надихаючі проекти. Разом із «Моршинська» ми висадили понад 150 000 дерев у Карпатах, скоротили кількість пластику в упаковці та рятуємо рись. Із «Borjomi» розважаємося на новорічному параді, радіємо снігу в Буковелі та підтримуємо безліч фестивалів. 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина17

Информационные технологии, интернет, телеком2
Продажи3
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия2
Маркетинг, реклама, PR6
Административный персонал1
Банки, инвестиции, лизинг1
Транспорт, логистика2
Юристы1
Высший менеджмент1
Консультирование3