Руководитель проекта

DEOL Partners

Украина
www.deol-partners.com
Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Руководитель проекта

DEOL Partners

DEOL Partners – досвідчений девелопер та оператор низки успішних унікальних брендів. Серед них: перша в Україні мережа апарт-готелів Senator Hotels and Apartments, перший в Східній Європі дизайн-готель 11 Mirrors, панорамний ресторан та бар 11 Mirrors та  найбільший готельний хаб у центрі Києва Globe Runner.


Компанія була заснована в 2004 році, але наші старші партнери активно працюють на ринку з 1992. DEOL Partners була однією з перших українських компаній, яка завоювала світове визнання – у 2005 ми стали Сертифікованим членом Інституту інвестицій в комерційну нерухомість (CCIM), а також отримали членство в Міжнародному інституті міських земель (ULI) та в Міжнародній раді торгових центрів (ICSC). Ми є активними членами Американської торгової палати України (ACC), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Українського клубу нерухомості (URE Club).

Наші готелі мають багато почесних міжнародних нагород та відомі у всьому світі.

Персонал DEOL Partners – ключова сила розвитку нашого бізнесу. Саме тому ми прагнемо виявити талановитих і активних професіоналів-новаторів при підборі команди.


DEOL Partners робить ставку на довгострокову співпрацю з вами. Ми розвиваємо тих кандидатів, хто внутрішньо готовий стати партнерами компанії в майбутньому; тих, хто знає, як будувати своє життя та кар’єру; тих, хто усвідомлено слідує своєму покликанню.


Приєднуйтесь до нашої команди!

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина2

з/п не указана
Киев
з/п не указана
Киев