ТОВ Сучасне об'єднання Охорона ЛТД

ТОВ Сучасне об'єднання Охорона ЛТД

           Сучасне об'єднання "Охорона ЛТД" працює на ринку послуг безпеки з 2000 р. Сьогодні свою діяльність підприємство здійснює на підставі ліцензії виданої МВС України (наказ №617 від 29.03.2016 року) та ліцензії ДСНС України (наказ №345 від 22.06.2017 року), які діють безстроково.

           Наше товариство спеціалізується на охороні промислових підприємств по всій Україні, має власні підрозділи в більшості областей країни. Також співпрацюємо з приватними підприємцями, освітніми закладами, банківськими установами та державними організаціями; здійснюємо охорону квартир, будинків, дачних та гаражних кооперативів. За для надання усього комплексу послуг з охорони маємо власні пульти спостереження систем охоронної та пожежної сигналізації, кваліфікований інженерний персонал для встановлення та обслуговування  всіх видів технічних систем безпеки.

           Головними перевагами нашої Компанії серед інших охоронних структур є те, що підприємство ефективно оптимізує свої витрати, внаслідок чого може пропонувати клієнтам оптимальну вартість охоронних послуг. Заробітна плата та надбавки робітникам завжди виплачуються своєчасно та в повному обсязі, що підвищує їх бажання та стимул до роботи.

           Керівники підприємства – досвідчені спеціалісти в галузі економіки, фінансів, права, безпеки та охорони. В нашому особовому складі працюють колишні відставники та військовослужбовці, які присвятили даному виду діяльності більшу половину свого життя і свою роботу виконують з високою уважністю та надійністю.

           Охоронний склад екіпірований форменим одягом, засобами індивідуального захисту та активної оборони. Контроль за несенням служби здійснюється цілодобово кваліфікованим інспекторським складом і черговою частиною Об`єднання «Охорона».

           Об`єднання «Охорона» більше 15-ти років надає послуги  високої якості по охороні різноманітних об'єктів по всій території України.

Компанія не розмістила інформацію про відкриті вакансії.