ПРО КОМПАНІЮ

Recycling Solutions надає послуги зі стратегічного управління побічними продуктами та відходами. Компанія почала свою історію у 2012 році.

Ми систематично вивчаємо можливості створення додаткової вартості у сфері перероблення вторинних ресурсів для всіх напрямів бізнесу і діяльності людини. Визначивши та вивчивши привабливий проект, ми інвестуємо в сучасні технології, створюємо нові виробництва та робочі місця.

Recycling Solutions входить до портфелю UMG Investments та є частиною SCM.

RECYCLING SOLUTIONS СЬОГОДНІ

Ми є провідним комплексним оператором з управління побічними продуктами та відходами для вугільної, металургійної, коксохімічної та теплоенергетичної галузей України. У розвиток бізнесу і впровадження технологій переробки інвестовано більше 15 млн доларів США, завдяки чому відкриті перспективні напрямки діяльності: золошлакові матеріали, металургічні шлаки, рідкі та технічні гази, сульфат амонію (мінеральні добрива), представлений на ринку під брендом Ukrainian Mineral Fertilizers, та шахтний метан (когенерація), представлений компанією REGEN.

У 2019 році було реалізовано 2,2 млн.т. вторинних ресурсів ТЕС і металургійних комбінатів, що дозволило скоротити обсяг використання природних матеріалів до 1,7 млн.т./рік. Компанія співпрацює з клієнтами у 22 країнах світу.

Штат Recycling Solutions складає більше 220 чоловік.

UMF

Підприємство Ukrainian Mineral Fertilizers створене у 2017 році. Основний напрямок діяльності UMF - виробництво та реалізація мінеральних добрив. Комплекс з грануляції та фасування сульфату амонію і склад готової продукції розміщені у м. Кривий Ріг. (Дніпропетровська обл).

Ми працюємо на сучасному європейському обладнанні і виробляємо продукцію, що відповідає найвищим світовим вимогам щодо якості.

REGEN

REGEN – промислова компанія, що надає послуги з утилізації промислових газів і виробництва електро- і теплової енергії для підприємств і населення. Підприємство створено в 2018 році.

Компанія спеціалізується на розробці і впровадженні проектів із застосуванням сучасних технологій когенерації на основі шахтного метану, коксового, доменного, конвертерного, попутного нафтового та звалищних газів. Проекти когенерації дозволяють використовувати енергетичний потенціал побічних продуктів і скоротити викиди на виробництві, знизивши навантаження на навколишнє середовище та екологічні витрати підприємств.

НАША МІСІЯ

Місія Recycling Solutions — впроваджувати в життя принципи циклічної економіки.

За допомогою передових практик ми прагнемо забезпечити циклічне використання природних ресурсів та відходів промисловості, піклуючись про навколишнє середовище і покращуючи екологію.

НАШІ ЦІННОСТІ

КОМАНДА
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ
ВИСОКІ СТАНДАРТИ
БЕЗПЕКА

КАР’ЄРА

Успішний розвиток компанії Recycling Solutions багато в чому залежить від її співробітників, їх цілеспрямованості, талантів і бажання слідувати її місії.

Ми пропонуємо можливості для професійного та особистісного розвитку кожного члена нашої команди і намагаємося створити комфортні умови для роботи.

Проекти, з якими ви будете працювати, надихають розвиватися і досягати вагомих цілей. Ми цінуємо співробітників, які приносять свіжі ідеї, підтримуємо сміливі ініціативи і незалежне мислення.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Вакансии компании «RECYCLING SOLUTIONS»

Вакансии в текущем регионе: Украина2

з/п не указана
Киев
з/п не указана
Львов