Головна ROST GROUP

ROST GROUP

Компанію перевірено на сайті

Послуги для бізнесу

  • Кадрові агенції
https://rostoutsourcing.com/
Київ

ROST GROUP (https://rostoutsourcing.com/) – перший відповідальний провайдер, який надає повний спектр аутсорсінгових HR послуг на території України.

Ми пропонуємо лише ефективні рішення нашим клієнтам, враховуючи всі фактори та специфіку роботи наших партнерів. Співпраця з ROST GROUP дозволяє нашим замовникам не відволікатися від своїх основних бізнес-процесів.

Наші рішення неодноразово перевірені та підтверджені найуспішнішими компаніями як в Україні так і за її межами.

Широкий асортимент послуг компанії ROST GROUP дозволяє вирішити всі задачі наших партнерів, пов’язані з кадровою політикою і не тільки.

Наші основні послуги для Вас:

  • Рекрутмент – пошук та підбір персоналу від Middle до TOP рівня у всіх галузях. В тому числі пошук ключових спеціалістів та керівників за допомогою технології Executive Search. Послуга IT Recruitment, IT Research.
  • Аутстаффінг – виведення будь-якої кількості персоналу за штат як інструмент для гнучкого управління чисельністю персоналу.
  • Лізинг персоналу – надання у необхідній кількості тимчасового персоналу на певний період часу (від 3 місяців та більше) або для виконання певної роботи (виробництво, рітейл, агро сектор тощо).
  • Аутсорсінг кадрового діловодства – перевірка поточного стану, мінімізація та оптимізація ризиків замовника. Можливість адмініструвати від 10 до 10 000+ співробітників одночасно.
  •  Аутсорсінг нарахування заробітних плат – передача функцій по нарахуванням заробітної плати та консолідації звітності, з метою оптимізувати робочий час внутрішніх спеціалістів наших замовників;
  •  Аутсорсінг охорони праці та пожежної безпеки – проведення аудиту забезпечення охорони праці  на підприємстві та приведення їх у відповідність до діючого законодавства;
  •  Релокація персоналу –  організація трансферу, поселення, супроводу та вирішення ін. питань, необхідних для переміщення персоналу наших замовників в межах України.
  •  Оформлення та супровід нерезидентів – допомога при оформленні необхідних робочих документів та дозволів для нерезидентів України. Допомога у відкритті ФОП та їх подальший супровід в частині звітності.

Скориставшись нашими основними послугами сьогодні – Ви зекономите свій час та гроші, а всі Ваші HR питання вирішимо ми.

Є питання, потрібна консультація - зв'яжіться з нами на сайті https://rostoutsourcing.com/

Сторінка Rost Group у Facebook - www.facebook.com/RostOutsourcing/

Сторінка з вакансіями Rost Group https://rostoutsourcing.com/vacancies/

1 вакансія

Всі регіони
Всі категорії
Senior Product Actuary

Київ

An international insurance company is inviting a Senior Product Actuary to join its team!Requirements:master´s degree in actuarial science, mathematics;expert knowledge of actuarial science and pricing;knowledge of insurance and insurance market;adva...

30 січня
Головна ROST GROUP