• Про компанію
 • Розвиток виробництва
 • Переваги
 • Кар’єрні можливості
 • Будуємо спільноти
 • Наше життя

Про компанію

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб і залізничної продукції.

Компанія входить у топ-10 найбільших у світі експортерів безшовних труб, а також у топ-5 найбільших світових виробників суцільнокатаних залізничних коліс.

Продукція компанії постачається у більш ніж 80 країн світу через мережу торгових офісів на ключових ринках. Серед клієнтів ІНТЕРПАЙП – нафтогазові компанії, будівельні групи, провідні машинобудівні підприємства, а також залізниці і вагонобудівні заводи Європи, Америки, Близького Сходу та СНД.

До складу компанії входить 5 заводів у Дніпрі та області. Заготівля і переробка металобрухту здійснюються на ІНТЕРПАЙП ВТОРМЕТ. Сталева заготовка виробляється на сучасному сталеплавильному комплексі ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ. Виробництво і фінішна обробка готової продукції – на ІНТЕРПАЙП НТЗ (м. Дніпро), ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ (м. Нікополь), ІНТЕРПАЙП НМТЗ (м. Новомосковськ).

 • 5

  заводів в Україні

 • 80

  Клієнти у
  країнах світу

 • $1млрд

  інвестицій
  у виробництво за останні 10 років

Розвиток виробництва

Інвестуємо у виробництво

За останні 10 років компанія інвестувала понад $1 млрд у сучасні виробничі технології.

Найбільша інвестиція – сучасний електросталеплавильний комплекс ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ. Це – перший металургійний завод в Україні, побудований з нуля за роки незалежності.

Компанія продовжує інвестувати у розвиток технологій. Стратегічна мета – посилити експортні виробничі потужності. За останні роки відкрито декілька фінішних ліній для виробництва труб та залізничних коліс і колісних пар.

Переваги роботи в ІНТЕРПАЙП

 • Робота у сучасній промисловій компанії

 • Конкурентна стабільна зарплатня та система бонусів

 • Офіційне працевлаштування згідно з КЗпП

 • Повний соціальний пакет

 • Професійне навчання за рахунок компанії

 • Можливості для старту кар’єри

 • Медичне обслуговування та страхування

 • Можливості для самореалізації та подальшого розвитку кар’єри

 • Доставка на роботу / з роботи корпоративним транспортом

Кар'єрні можливості

Іван Шевчук

(начальник управління планування дивізіону трубної продукції ІНТЕРПАЙП)

Євген Завичевський

(начальник ділянки розливання сталі ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ)

Павло Горб

(заступник начальника колесопрокатного цеху із виробництва ІНТЕРПАЙП НТЗ,)

Дмитро Юдін

(токар-карусельник ІНТЕРПАЙП НТЗ)

«Я влаштувався на ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ до служби IT за спеціальністю. Потім мене запросили спробувати себе у плануванні, де я почав більше знайомитись із виробничими процесами. Пізніше став начальником планово-розподільного бюро цеху, а невдовзі вже керував виробничим відділом заводу. У 2013 р. продовжив будувати кар’єру в компанії, але вже не в Нікополі, а в Дніпрі, на ІНТЕРПАЙП НТЗ. Згодом очолив процес планування всього трубного виробництва. Що допомогло мені збудувати кар’єру в ІНТЕРПАЙП? Я скористався всім можливостями, які переді мною відкрились, та доклав зусиль, щоб опанувати нові навички.

«Робота на ІНТЕРПАЙП СТАЛІ – безцінний досвід для будь-якого металурга. ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – єдиний завод європейського рівня в нашій країні. Тут кожен співробітник залучений в технологічний процес, бере участь у вирішенні завдань. Це дозволяє вчитися, досягати цілей, будувати кар'єру.

Я прийшов сюди розливальником сталі після роботи на ДМК. Вже за 2 роки став майстром, начальником ділянки. Тут я можу реалізовувати свої ідеї, впроваджувати нові процеси. ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ може зробити професіонала з будь-якого початківця металурга, який хоче працювати».

«Я прийшов на виробництво одразу після інституту в 2003 р. Починав із посади сортувальника-здавальника, потім став майстром. Останні п’ять років працюю заступником начальника цеху. ІНТЕРПАЙП надає усі можливості для розвитку тим, хто прагне цього».

«Я починав учнем. У мене був досвідчений наставник, який спочатку допомагав у всьому. Зараз працюю токарем, вже отримав 4 розряд. Офіційно мене оформили із першого дня роботи, також є повний соц. пакет. Мені подобається, що тут є перспективи для росту. А також те, що розмір моє заробітної плати залежить від якості моєї роботи».

Будуємо спільноти

Стимулюємо інтерес до інженерії

Наша мета – відродити інтерес школярів та студентів до технічних спеціальностей та промисловості. Що ми для цього робимо?

 • Проводимо найбільше інженерне шоу країни Interpipe TechFest. До участі у фестивалі залучені провідні навчальні заклади, промислові компанії та інженерні бюро, українські науковці та експерти із різних галузей.
 • Спільно з НТУ «Дніпровська політехніка» навчаємо дітей азам мехатроніки.
 • Розвиваємо промисловий туризм. Заводи компанії відкриті для відвідування жителів міста, школярів і студентів. Щорічно понад 20 тисяч осіб відвідують наші виробництва.
Займаємось спортом

Один із важливих принципів компанії – здоровий спосіб життя. Ми усіляко підтримуємо і заохочуємо колег до участі у спортивних заходах. Компанія забезпечує участь співробітників у напівмарафонах/марафонах, «Гонці Нації» по всій Україні.

Наше життя

Вакансии компании «ИНТЕРПАЙП»

Вакансии в текущем регионе: Украина22

Продажи4
Производство, сельское хозяйство9
Транспорт, логистика1
Управление персоналом, тренинги1
Туризм, гостиницы, рестораны1
Рабочий персонал12
Начало карьеры, студенты2