Strauss Group — це міжнародна корпорація, яка спеціалізується на виробництві продуктів харчування та напоїв.

Головна мета і основна філософія Компанії Strauss Group — Покращувати життя людей.

Компанія Штраус Україна, заснована в 2001 році, входить до п’ятірки Компаній з виробництва кави в світовому рейтингу.

Passion For Coffee (Пристрасть До Кави) – гасло, котре відображає пристрасть, любов та відповідальність із якою команда Штраус Україна ставиться до кожного етапу своєї роботи й до забезпечення гідних умов праці та здорової атмосфери в колективі.

Наші бренди

Ambassador - твоє натхнення на нові звершення!

Ambassador Fresh - Cвіжа смажена кава прямо з мануфактури!

Чорна Карта» - кава на будь-який смак та спосіб приготування!

FORT – якість, перевірена роками!

TOTTI Caffe — створи свій кавовий ритуал!

Elite Health Line – Смак здорового життя!

факти про нас
15 тис

співробітників
у світі

29

виробничих майданчиків

20

країн світу

20

років на кавовому ринку України

Топ 5

на кавовому
ринку у Світі

№1

на ринку зернової та меленої кави в Україні

Переваги роботи

Створювати дива з простих речей (Creating wonders out of basics)

Постійний розвиток та вдосконалення

Ми постійно працюємо над оптимізацією наших бізнес процесів за рахунок максимальної орієнтації на інтереси та потреби наших клієнтів і співробітників. В нашій Компанії існують декілька програм навчання персоналу та діє програма розвитку талантів. Розвиток персоналу, внутрішній кар’єрний зріст – є однією із головних принципів нашої HR стратегії.

Ініціатива та лідерство

Нові ідеї та проектний менеджмент – є основою для нашого постійного вдосконалення та росту. Наші співробітники приймають участь у крос-функціональних проектах та ініціативах, постійно покращують свої навички та вміння, вдосконалюючи себе і Компанію щодня.

Відкритість та повага

Ми переконані, що ефективність праці безпосередньо пов’язана із дружньою та відкритою атмосферою, тому постійно працюємо над удосконаленням та комунікацією всередині наших команд, залучаючи наших співробітників до різноманітних HR проектів та ініціатив, використовуючи сучасні інструменти. Ми святкуємо успіхи і підтримуємо один одного у важку хвилину. У своїй роботі ми керуємося принципами Етичного Кодексу, який діє в нашій Компанії у всьому світі.

Здоров’я та добробут працівників

Життя та здоров’я працівників – головний пріоритет для нашої компанії. Кожен співробітник на території всієї країни має Добровільне Медичне Страхування (ДМС), в зону покриття якого входять сучасні приватні медичні заклади, стоматологія, забезпечення медикаментами, стаціонарне та поліклінічне лікування, включаючи лікування від Covid-19.

Компанія також надає всі засоби індивідуального захисту від Covid-19 у повному обсязі.
Також ми цінуємо і поважаємо баланс між роботою та особистим життям наших співробітників й створюємо гнучкі/дистанційні режими та графіки роботи, що особливо важливо в умовах пандемії.

Міжнародні стандарти якості

Одним з пріорітетних напрямків розвитку нашої компанії є постійне удосконалення системи менеджменту безпечності харчових продуктів у відповідності до стандарту ISO 22000:2018. Вся наша продукція виготовляється на новітніх виробництвах, які відповідають вимогам міжнародних стандартів якості.

Соціальна відповідальність

є невід’ємною частиною нашої Компанії, як у світі, так і в Україні.
Наші співробітники приймають активну участь у різноманітних соціальних проектах. Так ми підтримуємо родини, які опинилися в важких ситуаціях, ми допомагаємо українським лікарням та станціям переливання крові, благодійним фондам та приймаємо участь ще в багатьох інших соціальних проектах.

Пристрасть до кави (Passion for Coffee)

Ми пишаємося якістю своєї продукції та дуже любимо каву!
Пристрасть до кави – це те, що об’єднує всіх наших співробітників, як у світі, так і в Україні. Співробітники Штраус Україна приймають активну участь у внутрішніх Чемпіонатах з капінгу та бариста, переможці яких приймають участь на міжнародному корпоративному рівні. Кожну п’ятницю ми всі разом збираємось за філіжанкою смачної кави, щоб обговорити останні новини та поділитися результатами і нашими успіхами. Також у нас існує внутрішня школа – кавова магістратура.

Функціональний та сучасний простір для наших співробітників

Ми постійно працюємо над оптимізацією та покращенням робочих процесів. Саме тому подбали про те, щоб офіс та логістичний центр компанії знаходилися на одній території і працювали, як злагоджений, чітко вивірений механізм. Сучасний новий дизайнерський та функціональний офісний простір, а також новітній логістичний центр, обладнані із дотриманням усіх стандартів й норм безпеки.

Вакансии компании «Strauss Ukraine»

Вакансии в текущем регионе: Украина1

з/п не указана
Киев,
Выдубичи