ProStor,сеть магазинов

Днепр (Днепропетровск)
www.prostor.ua
Сферы деятельности

Розничная торговля

ProStor,сеть магазинов

PROSTOR - національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена у 22 регіонах України.

Перший магазин був відкритий у 2005 році у Дніпрі. Сьогодні мережа нараховує понад 350 сучасних магазинів у більш ніж 80 містах України.

Відповідаючи європейському формату drogerie, PROSTOR представляє широкий асортимент товарів - засобів персонального догляду, декоративної косметики, парфумерії, біжутерії та аксесуарів, побутової хімії, товарів для дому, товарів для дітей та багато іншого.

Мережа магазинів PROSTOR була першою серед українських drogerie, асортимент якої поповнився дитячим харчування, що приємно здивувало покупців у яких є маленькі діти.

З самого початку і до сьогодні головний критерій діяльності мережі — це співпраця з ведучими українськими і всесвітньо відомими виробниками, тому на полицях магазинів PROSTOR ви можете зустріти виключно якісний товар.

У 2010 році наша мережа PROSTOR представила власні торгівельні марки і ексклюзивну продукцію.

2013 рік, керуючись сучасним тенденціями та піклуючись про здоров’я покупців, PROSTOR розширює свій асортимент новою категорією товарів – Organika - Натурально! Корисно! Якісно!

Мережа магазинів PROSTOR постіно працює над розвитком та розширенням свого асортименту, та вже сьогодні ми пишаємося тим, що українці обирають нас за:

- широкий вибір якісної продукції;

- професійність продавців-консультантів;

- зручність та комфортність покупок;

- привабливі акції.


Ласкаво просимо до нашої команди PROSTOR!

                                        Раді вітати в нашій команді!

Запрошуємо тебе стати частиною нашої великої і дружної сім'ї! Ми відкриті, перспективні, ініціативні, відповідальні, творчі. Ми професіонали своєї справи!

Якщо ТИ цілеспрямований і талановитий, хочеш знайомитися з цікавими людьми, мрієш знайти нових друзів і однодумців - тобі з нами по дорозі! Ласкаво просимо!

Фотография

                                                   Простор в Україні

Мережа представлена більш ніж 350 магазинами в усіх областях країни. У компанії працює більше 3000 чоловік. Ми продовжуємо рости, розвиватися і розширювати простори представленості в самих різних регіонах України на радість покупцям, які цінують широкий асортимент, зручне розташування і якісне обслуговування.

                      Успіх компанії – це успіх як всієї команди, так і кожного окремого працівника, що стоїть за нею.

Команда PROSTOR — це тверда рука й мудрість досвідчених профі й ентузіазм та креативність молодих спеціалістів, які  разом розробляють стратегії розвитку компанії і втілюють у життя найсміливіші ідеї!

Фотография
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.