Датагруп

Киев
www.datagroup.ua
Сферы деятельности

Телекоммуникации, связь

Награды

Датагруп

«Датагруп» - всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому.

Для нас немає неможливого в сегментах передачі даних і доступу в інтернет, телефонії і телебачення, відеоконференцій і відеоспостереження, супутникового зв'язку і хмарних рішень.

Наші телеком-рішення забезпечують надійний зв'язок не тільки для корпоративного, міжоператорського і домашнього сегментів. Нам довіряють розробку і впровадження інновацій представники державного сектора і оборонних структур. Сьогодні ми забезпечуємо телекомунікаційними послугами абонентів у більш ніж 90 населених пунктах України.

Ми зростаємо і розвиваємося разом з нашими клієнтами - за довгі роки плідної співпраці ми добре вивчили потреби і побажання всіх сегментів і стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг України. Сьогодні ми розробляємо оптимальні рішення для підвищення ефективності бізнесу і комфорту наших користувачів.

Фотография

Вже 20 років ми за допомогою телекомунікацій з'єднуємо людей один з одним. Багаторічний досвід допомагає нам розуміти потреби наших клієнтів усіх сегментів та вчасно реагувати на них. 

Ми підтримуємо важливі освітні урядові та громадські ініціативи, які допомагають популяризовувати безпечне користування інтернетом серед підлітків і дітей.

"Датагруп", як соціально відповідальна компанія, постійно прагне допомагати змінювати життя України та українців на краще. Саме тому ми, за ініціативою наших співробітників, створили спортивно-благодійний проект, котрий допоміг би зібрати кошти на операції діткам та показав би, що займаючись спортом можна покращити не лише власне життя!

Ми працюємо, відпочиваємо, допомагаємо, займаємося спортом - все це ми робимо разом і отримуємо від цього задоволення!

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина28

Информационные технологии, интернет, телеком20
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия3
Маркетинг, реклама, PR5
Административный персонал4
Банки, инвестиции, лизинг4
Управление персоналом, тренинги1
Консультирование5
Начало карьеры, студенты6
Продажи4
Производство, сельское хозяйство1
Строительство, недвижимость1
Инсталляция и сервис2
Рабочий персонал1