Huawei Ukraine / Хуавей Україна

Украина
www.huawei.ua
Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Телекоммуникации, связь

Huawei Ukraine / Хуавей Україна

   Люди та ідеї - головний секрет успіху Huawei. Компанія стала світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій завдяки наполегливій праці кожного члена команди. Ми працюємо для того, щоб відкрити для кожної людини, кожної домівки, кожної організації новий світ, у якому все підключено і інтелектуально. У новій цифровій ері вплив інформаційно-комунікаційних технологій має вимірюватися тим, скільки людей можуть отримувати користь від щоденного користування такими технологіями.

   Якщо ви сповнені енергії, пристрасті і готові зробити все можливе, щоб випробувати себе і змінити сучасний IT світ, ви можете надіслати своє резюме на одну з відкритих посад Huawei Ukraine.

   Ми можемо запропонувати цікаву позицію, з багатьма викликами та можливостями для розвитку, яка може бути доповнена нашими перевагами:

- Стати частиною команди "Make it possible" і працювати в міжнародному середовищі;

- офіційне працевлаштування;

- конкурентна зарплата, прозора схема мотивації;

- медичне страхування;

- компенсація мобільного зв‘язку та обідів;

- підтримка здорового способу життя;

- занурення в китайську культуру.

 

Якщо ви не знайшли позицію, що Вам підходить серед запропонованого переліку, будь-ласка, відправте своє резюме на нашу скриньку ukraine@huawei.com, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина9