Комплекс АГРОМАРС, ТОВ

Київ
www.kurchata.com
Сферы деятельности

Сільське господарство

Комплекс АГРОМАРС, ТОВ

ТОВ «Комплекс Агромарс» - потужна торгівельно-промислова компанія (штат понад 5000 співробітників). Працюючи більше 10 років на агропромисловому ринку, застосовуючи високі технології виробництва, компанія пропонує споживачам найкращу якість продукції.

Товариство з обмеженою відповідальністю « Комплекс Агромарс», засноване у 1998 році у с. Гаврилівка, Вишгородського району Київської області, на сьогодні є визнаним лідером у галузі птахівництва в Європі. Використання сучасних технологій на підприємстві дозволяє здійснювати повний цикл виробництва – від отримання інкубаційних яєць та вирощування молодняку до повної переробки м’яса птиці.

Кормова база комплексу забезпечує вирощування зернових: пшениці, кукурудзи та сої, на більш ніж 35 тисячах гектарів землі. В інтегровану структуру зі збереження вирощеного зерна входять елеватори та комбікормовий завод, який продукує понад 50 тисяч тонн збалансованих, екологічно чистих кормів за годину.

Продукція ТОВ «Комплекс Агромарс» випускається під торгівельною маркою «Гаврилівські курчата», яка не раз була відмічена дипломами та призами: ХIV International Europe Award for Quality, лауреат сьомого міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів та послуг «Золота Фортуна» у номінації «Якість третього тисячоліття. Лідер птахівництва України», лауреат конкурсу «Золота торгова марка» України та відмічена Дипломом «За відмінну якість». За вагомий внесок у розвиток галузі птахівництва та успіхи у виробництві високоякісних продуктів харчування ТОВ «Комплекс Агромарс» було нагороджене Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Продукція ТОВ «Комплекс Агромарс» широко представлена у найбільших торгівельних мережах України.  

Компанія не розмістила інформацію про відкриті вакансії.