Кадровое агентство

Агенція Кар'єра, ТОВ

Киев
www.career.net.ua
Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Кадровое агентство

Агенція Кар'єра, ТОВ

«Агенція Кар'єра» - один з лідерів рекрутингових послуг в Україні у сфері енергетики, агробізнесу, торгівлі, маркетингу, бухгалтерії та інших галузях. Кожен член команди є досвідченим консультантом, який розуміє особливості функціонування тієї чи іншої індустрії або сфери бізнесу.

 

Окрім рекрутингу, ми будемо раді запропонувати компаніям-Клієнтам наші наступні послуги: аутсорсинг, аутстаффінг, аутплейсмент, кадровий консалтинг, масовий підбір персоналу, оформлення іноземних ​співробітників.

 

Ми пропонуємо індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні різноманітних задач, які можуть постати перед Пошукачем у процесі працевлаштування. Скориставшись послугами нашого проекту «CVhelp», кожен Пошукач може розраховувати на допомогу у наступних питаннях: складання резюме чи його професійна корекція, написання мотиваційних, супровідних листів, проходження співбесід та аналіз помилок, розміщення та оновлення резюме на провідних українських сайтах з пошуку роботи, розсилка резюме провідним рекрутинговим компаніям України, цільове направлення резюме прямим роботодавцям України, аналіз ситуації на ринку праці України по окремій галузі чи спеціальності.

 

Кілька цифр про нас:
9 років на ринку рекрутингових і аутсорсингових послуг
• Більше 100 міжнародних та національних компаній-Клієнтів, серед яких світові лідери-представники різних сфер бізнесу
97% - закриття вакансій на умовах ексклюзивного співробітництва
80% - закриття  вакансій на умовах не-ексклюзивної співпраці
45% наших замовників звернулися до нас за рекомендацією наших Клієнтів

Наші переваги:
Ви будете працювати з кращими. Успіх нашої діяльності ґрунтується на чіткому розумінні нами завдань наших Клієнтів, глибокому знанні ринку праці, системному використанні сучасних кадрових технологій і готовності оперативно вирішувати завдання, які стоять перед бізнесом Клієнта.
Ми - сучасна компанія. Ми постійно відстежуємо сучасні тенденції і нововведення в методах пошуку та підбору персоналу, навчаємо своїх Фахівців, вивчаємо зарубіжний та вітчизняний досвід, відвідуємо великі тематичні конференції, тренінги, курси, розширюючи сферу своїх знань та навичок.
Ми любимо свою роботу. Наша мета - знайти Кандидата, який буде любити свою роботу і Компанію так само, як ми любимо свою. Третину свого життя, згідно зі статистикою, людина проводить на роботі, тому вона обов'язково повинна бути улюбленою.
Дотримання професійної етики. Наша співпраця базується на чесності, довірі, повазі, відкритості та етичності. В основі нашої роботи лежать інтереси Клієнтів, прагнення максимально відповідати їх вимогам і запитам.
• Супровід кандидатів. Ми супроводжуємо Кандидатів на всіх етапах відбору, забезпечуємо наявність зворотнього зв'язку, а також підтримуємо їх високий рівень мотивації.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.