Dyckerhoff

Киев
dyckerhoff.com.ua
Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Dyckerhoff

Досягай більшого з "Дікергофф"!

 

Dyckerhoff GmbH є членом Групи Buzzi Unicem, і разом ми формуємо конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. 

Головний офіс Dyckerhoff розташовано у м. Вісбаден (Німеччина).

Група Buzzi Unicem входить в ТОП 10 компаній світових виробників цементу та веде свою діяльність в 12 країнах світу таких як Італія, Німеччина, США, Люксембург, Нідерланди, Польща, Чехія, Україна, Словенія, Росія, Мексика та Алжир.

На ринок України компанія вийшла в 2000-му році. 

 

За результатами 2016 року Україна посіла 2-е місце в Групі Buzzi Unicem за темпами росту.

 

"Дікергофф Цемент Україна"

Центральний офіс – м.Київ

Два цементних завода - «Волинь-Цемент», м.Здолбунів, Рівненька область та «ЮГцемент», смт.Ольшанське, Миколаївська область.

Два термінали – м.Київ та м.Одеса

Переваги цементу виробництва ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» - високоякісна сировина із власних кар’єрів, атестовані та акредитовані цементні лабораторії, додатковий контроль якості продукції німецьким НДІ “Wilhelm-Dyckerhoff-Institut”, власний ж/д та авто транспорт, розвинута система дистрибуції, кваліфікований персонал.

 

"Дікергофф Україна"

Починаючи з 2003 року, Дікергофф в Україні розпочала виробництво товарних бетонних сумішей на власних заводах у м. Києві, м. Одеса та у м. Миколаєві. Всі бетонні заводи Групи є сучасними з усією необхідною інфраструктурою, комп’ютерним управлінням, сучасним обладнанням та мають сертифіковані лабораторії якості

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.