ProCredit Bank

Україна
www.procreditbank.com.ua
Сферы деятельности

Фінансовий сектор

ProCredit Bank

ПроКредит Банк – це комерційний банк, метою якого є розвиток. Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. У нашій діяльності ми дотримуємося наступних основних принципів: ми цінуємо прозорість в нашому спілкуванні з клієнтами, ми не просуваємо споживче кредитування, ми намагаємося мінімізувати наш негативний вплив на навколишнє середовище і надаємо послуги, засновані як на розумінні ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі.

Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця і вносять істотний внесок у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення.

Акціонерами ПроКредит Банку є фінансові організації, орієнтовані на сприяння розвитку бізнесу та економіки в Європі та в цілому світі. В Україну вони принесли свій досвід, отриманий в різних країнах світу, адаптували його до українських умов – результатом стало створення ПроКредит Банку для підтримки малого и середнього бізнесу.

ПроКредит Холдинг – це материнська компанія для всієї групи, яка контролює більшу частину акцій у всіх установах ПроКредит по всьому світу. Головні функції ПроКредит Холдингу по відношенню до своїх дочірніх компаній: забезпечення акціонерним капіталом та фінансування заборгованості, здійснення стратегічного управління та контролю. Холдинг встановлює загальні керівні принципи та стандарти для ключових напрямків банківської діяльності. ПроКредит Холдинг відповідає за належне функціонування організаційних структур та процесів у всіх установах ПроКредит і їх відповідності керівними принципам, а також за застосування відповідних стандартів управління ризиками і протидії відмиванню грошей, фальсифікаціям і фінансуванню тероризму.

Банк розвитку KfW: Від імені Федерального уряду Німеччини, Банк розвитку KfW фінансує реалізацію інвестиційних проектів і надання супутніх консультаційних послуг у країнах, що розвиваються, і країнах із перехідною економікою. Його ціль полягає у розвитку й розширенні соціально-економічної інфраструктури відповідних країн, а також у вдосконаленні фінансових систем при збереженні природних ресурсів і сприятливого навколишнього середовища. Банк розвитку KfW є лідером в сфері підтримки відповідального та сталого мікрофінансування та бере участь у фінансових установах, орієнтованих на цільову групу малого бізнесу, у всьому світі. Банк розвитку KfW – провідний банк розвитку Німеччини і важлива складова групи KfW. KfW отримав максимально можливі рейтинги AAA і Aaa від таких рейтингових агентств, як: Moody's, Standard & Poor's і Fitch Ratings.

Наші акціонери очікують на стабільну та довгострокову рентабельність інвестицій, але вони не зацікавлені в її короткостроковій максимізації. Ми робимо значний внесок у навчання та розвиток нашого персоналу, намагаючись створити й підтримувати сприятливу і ефективну робочу атмосферу, а також забезпечити привітне та професійне обслуговування наших клієнтів.

Більше інформації про банк та наш підхід до роботи з персоналом Ви можете дізнатися на сайті: www.procreditbank.com.ua

Компанія не розмістила інформацію про відкриті вакансії.