Головна Kyivstar

Kyivstar

Компанію перевірено на сайті
Переможець Премії HR-бренд
http://www.kyivstar.ua
Київ На мапі

Київстар уже давно більше ніж просто мобільний оператор. Сьогодні ми постачаємо повноцінні digital-продукти для наших 26 мільйонів абонентів — як власні, так і створені в партнерстві з лідерами ринку.

Київстар - це не просто телеком оператор №1, у якому круто працювати. Київстар – це різні напрямки розвитку бізнесу, потужна соціальна відповідальність, інноваційні проєкти та широченний горизонт для реалізації ідей та талантів.

Ми дотримуємося наших цінностей, і це дозволяє нам бути кращими на ринку. Тому «Інноваційність», «Співпраця», «Підприємницький дух», «Чесність» та «Клієнти – наша пристрасть» – це не просто слова, це наш стиль життя.

У топі кращих роботодавців України

 • Створюємо телеком-послуги та digital-продукти
 • 4000 співробітників
 • 80 % працюють в гібридному режимі
 • 7 років - середній стаж роботи в Компанії
 • Офіси по всій Україні

Наша сила – наша команда та її різноманітність. Ми всі різні, моємо різний досвід, погляди, захоплення – саме тому цінуємо та поважаємо кожного співробітника. А разом ми здатні рухати цілу планету!

Київстар це:

4G від Київстар

4G від Київстар – мобільний інтернет четвертого покоління. 4G-мережа Київстар доступна вже для 90 % населення України, у майже 16 000 містах та селах. Згідно з даними міжнародної компанії Ookla, Київстар № 1 за швидкістю мобільного інтернету в Україні.

VoLTE

VoLTE (Voice over LTE) – технологія, що дозволяє абонентам користуватись 4G-інтернетом навіть під час дзвінка. Можна одночасно розмовляти й передивлятись додатки в смартфоні або новини в інтернеті.

Мій Київстар

Мій Київстар — це застосунок для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану.

Київстар ТБ

Київстар ТБ – сервіс, який доступний для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів та має відеобібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу.

Київстар Бізнес – у портфелі Київстар є велика кількість ІТ-сервісів та послуг – від традиційного телеком-спрямування до інноваційних діджитал-технологій: Big Data, хмарні рішення, інтернет речей та М2М, кібербезпека. Усі рішення можуть застосовуватись як для комерційних структур, так і для держсектору, зокрема впровадження сучасних проєктів Smart City. 

BigData

BigData – послуга для бізнес-клієнтів, яка допомагає точніше визначити цільову аудиторію та її потреби, грамотно побудувати комунікацію з клієнтами, таргетинг і багато іншого на основі аналітичних даних компанії Київстар.

IT-розробка

Київстар активно розвиває всередині компанії напрямок IT-розробки для створення нових та покращення вже існуючих digital-продуктів. Продукти, над якими працюють: OpenAPI платформа «Київстар Відкритий Телеком», B2B-продукт для малого та середнього бізнесу ADWISOR, додаток для обслуговування клієнтів у фірмових магазинах JET, сервіс для самообслуговування Мій Київстар та інші.

Смартфон для батьків 

Смартфон для батьків –  це освітній курс з мобільної грамотності від Київстар, який допомагає людям похилого віку відкрити світ нових можливостей у смартфоні. Сьогодні є понад 20 простих відеоінструкцій про користування сучасним ґаджетом. Також в усіх магазинах Київстар пенсіонери можуть отримати текстову версію уроків у листівці. 

Стажування

У Київстар діє дві програми стажування: STARt Yourself та Returnship.

STARt Yourself – це програма стажування для студентів різних ВНЗ. Саме тут стажери мають змогу на практиці застосувати свої знання, а також навчитися новому, зустрітися з різними професіоналами та ділитися досвідом і враженнями.

Returnship – це програма для тих, хто бажає повернутися в свою професію, або ж, навпаки, повністю змінити сферу діяльності. Детальніше тут:

Чому Київстар?

Київстар – інноваційна компанія, яка піклується про своїх співробітників, та створює комфортні умови роботи для кожного.

   Офіс чи ремоут — вирішувати вам: даємо можливість працювати будь-де, а робоче місце облаштуємо

 • Онлайн-програма онбордингу для легкої та швидкої адаптації  
 • Річна бонусна програма
 • Дбаємо про відпустку: vacation bonus для яскравішого відпочинку
 • Навчаємо працівників: є безліч внутрішніх ресурсів і програм від партнерів, власна бібліотека
 • Здоров’я працівників — найголовніше: забезпечуємо медичне страхування з покриттям COVID-19 і можливістю вакцинуватися вже в перший робочий день
 • Wellbeing-програма та корпоративний психолог
 • Спеціальний тариф для працівників та їхніх близьких

Від кандидата до працівника в декілька кроків

Знайомство

Надішліть резюме, поділіться своїми очікуваннями, дізнайтеся у рекрутера більше про вакансію.

Інтерв’ю з керівником

Під час онлайн-інтерв’ю менеджер розповість про посаду та команду.

Пропозиція про співпрацю

Запрошуємо приєднатися до команди Київстар

Свій серед своїх з першого дня

Ми в Київстар робимо багато для того, аби новачки швидко та комфортно адаптовувалися до роботи у новому колективі.

Onboarding App – додаток з необхідною інформацією про Компанію. Доступ до додатку новачок отримує після офферу.

Перший день – оформлення, отримання необхідної техніки, матеріалів, доступів для віддаленої роботи, екскурсія Компанією, доступ до Путівника Київстар та Welcome pack.

Buddy program. Buddy – це колега, який буде підтримувати то допомагати новачку з першого дня.

Керівник: протягом трьох місяців безпосередній керівник отримує 7 листів з рекомендаціями для полегшення адаптації нового співробітника.

0 вакансій

Всі регіони
Всі категорії
Головна Kyivstar