Фахівець зі зв'язків з громадськістю, керівник служби PR

Оновлено рік тому

44 роки • Київ • готов (а) до переїзду,

Категорія:

  • PR, маркетингові комунікації
  • Політичний PR
  • Управління проектами
  • Повна зайнятість

Стаж: 6 років 8 місяців

Серпень 2002Червень 2006
3 роки 10 місяців
Міжнародний центр перспективних досліджень
провідний фахівець зі зв'язків з громадськістю
	Відстеження поточної діяльності організації і оформлення отриманої інформації у вигляді щотижневих статтей та новин для публікації “Вісник центру”, повідомлень для преси та інтернет-сторінки МЦПД. Управління створенням “Вісника центру” – щотижневий виробничий цикл, у якому задіяно до семи осіб. “Вісник центру” містить статті про результати поточних досліджень та події в МЦПД і розповсюджується серед клієнтів: урядовців, парламентаріїв, представників великого бізнесу, іноземних представництв, міжнародних організацій, наукових установ, недержавних організацій, засобів масової інформації. Публікація виходить в електронній формі українською та англійською мовами на аудиторію близько 2000 читачів в Україні та за кордоном. Архів публікації зберігається в інтернеті за адресою: http://visnyk.icps.kiev.ua.  
	Оновлення інформації та розвиток інтернет-сторінки, в разі необхідності внесення змін у програмні коди, базу даних. Керував зміною дизайну сторінки, створенням інтернет-магазину, конкурсним вибором підрядників і подальшим створенням систем спрощеного адміністрування та пошуку. 
	Здійснення моніторингу згадувань про організацію в електронних ЗМІ за допомогою системи моніторингу InfoStream компанії Elvisti. Введення обліку згадувань в пресі збільшило їхню кількість впродовж року з 84 до 234 згадувань на місяць. 
	Написання щоквартальних, піврічних і річних звітів про діяльність МЦПД для донорів і партнерів. 
	Участь у створенні, підготовка до введення в дію та подальша підтримка підручника внутрішніх правил та процедур МЦПД. 
	Вересень 2004–червень 2005. Медіа-спеціаліст проекту “Передача словацького досвіду економічних реформ на етапі проведення в Україні перед- і післявиборчих дебатів” (http://www.icps.kiev.ua/project.html?pid=67). Одним з головних продуктів проекту був візит в Україну і відкрита зустріч в МЦПД чинного міністра фінансів Словаччини Івана Міклоша з міністром фінансів України Віктором Пинзеником та українськими й міжнародними експертами з економіки. 
Січень 2000Липень 2002
2 роки 6 місяців
Міжнародний центр розвитку підприємництва та менеджменту
Дослідник з менеджменту
	Проект Всесвітнього банку з модернізації Державної податкової служби України. Розробник субплану управління проектом та співвиконавець субплану управління змінами Плану впровадження проекту. Виконавець робіт щодо організації управління проектом за стандартами СММІ (ISO-15504), зовнішнього нагляду за проектом, організаційної структури органу управління проектом, системи показників прогресу впровадження проекту, складання бюджетів, кошторисів, календарних планів, тендерних документів тощо в т. ч. англійською мовою.
	Радник робочої групи ДПС з реінжиніринґу бізнес-процесів реєстрації платників податків. 
Грудень 1998Квітень 1999
4 місяці
Телекомпанія СТБ
Журналіст міжнародного відділу
	написання українського тексту для ранкового блоку міжнародних новин каналу СТБ на основі англомовної інформації, отриманої по каналах інформаційного агентства Reuters.

Освіта: Середня

2000

Середня

Дозвіл на роботу, час на дорогу

Бажаний час на дорогу: будь-який
Не готов(а) до відряджень
GRC logo
РОС

Допомога

телеграм чат
вайбер
Робота у містах
Прайс-лист
telegram link logotelegram link logo
© 2023 Група компаній grc.ua