Оновлено рік тому
41 рік • Київ • не готов (а) до переїзду
Категорія:
- Бюджетування і планування
- Фінансовий аналіз
- Повна зайнятість
Стаж: 2 роки 5 місяців
Січень 2006 — Березень 2006
2 місяці
Національний банк України, Департамент платіжного балансу, Київ, Україна
стажування (Програма урядового стажування)
Результат: дослідження «Фінансування сталого розвитку України за рахунок прямих іноземних інвестицій: можливості, ризики, оптимальні обсяги» (пропонується до друку у «Віснику НБУ»).
Листопад 2005 — Січень 2006
2 місяці
Міністерство закордонних справ України, Департамент економічного співробітництва, Київ, Україна
стажування (Програма урядового стажування)
Результат: вивчення офіційної роботи уряду з іноземними інвесторами.
Жовтень 2005 — Грудень 2005
2 місяці
Міністерство економіки Латвії, Департамент міжнародних економічних відносин і торгової політики, Рига, Латвія
стажування (Програма урядового стажування)
Результат: дослідження «Формування в Латвії сприятливого інвестиційного клімату».
Жовтень 2005 — Грудень 2005
2 місяці
Агентство з інвестицій і розвитку Латвії, Рига, Латвія
стажування (Програма урядового стажування)
Результат: вивчення офіційної роботи латвійського уряду з іноземними інвесторами і національними підприємцями; дослідження «Бізнес в Україні: інформація для латиських інвесторів».
Грудень 2003 — Жовтень 2005
1 рік 10 місяців
ТОВ «Науково-виробнича фірма «Укрпромвпровадження»»
фінансовий аналітик
фінансовий аналіз, оцінка інвестиційних проектів у різних галузях промисловості, аудит, управлінський і виробничий облік. Досвід роботи як наодинці, так і в команді, в т.ч. в ролі організатора та керівника проектів (організація системи управлінського обліку на підприємстві).
Вересень 2003 — Листопад 2003
2 місяці
ДП R-Style Ukraine
Помічник менеджера з проектів
Одноразовий контракт. Тематика: участь компанії в тендері на поставку програмного забезпечення для автоматизації банківської діяльності. Обов’язки: підготовка, роз’яснення і переклад тендерної документації, підтримка участі фірми в тендері, організованому Світовим банком в Азербайджані, комунікації з організаторами тендеру
Освіта: Середня
2005
Середня
2005
Середня
Дозвіл на роботу, час на дорогу
Бажаний час на дорогу: будь-який
Не готов(а) до відряджень