Спеціаліст з планування виробництва

з/п не указана

Требуемый опыт работы: 1–3 года

Полная занятость, полный день

PepsiCo Ukraine — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». У 2018 році визнана одним з кращих роботодавців та отримала статус TOP Employer Україна 2018 за оцінкою авторитетного міжнародним інституту дослідження умов праці в провідних компаніях світу. PepsiCo займає провідні позиції на українському ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик», «Фрутц». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральні води «Есентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і ХрусTeam. Компанія також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Відкрита чудова можливість працювати на одному з провідних молочних заводів «Вімм-Білль-Данн Україна» у ролі Спеціаліста, який розуміє специфіку виробництва та займається складанням виробничих планів та плануванням виробництва.

Наші побажання до кандидатів:

 • Освіта — вища технічна чи економічна;
 • Впевнений користувач ПК;
 • Відмінні аналітичні здібності;
 • Досвід роботи 1−2 роки на аналогічній посаді.

Основні задачі ролі:

 • Складання виробничих планів. Складати виробничі плани з урахуванням пріоритетів готової продукції, оптимальної кількості переходів по смакам і форматам, наявності матеріалів в необхідній кількості, в рамках рекомендованих обсягів готової продукції і узгодженого графіка роботи ліній для підтримки на необхідному рівні стоків готової продукції виходячи з фактичних можливостей виробництва. Створює необхідні планові замовлення в системі. Відстежує і видаляє виконані планові замовлення.
 • Планування виробничих потужностей: Планує виробничі потужності на щоденному, щотижневому, щомісячному і щорічному горизонті, організовує перегляд потужностей згідно з календарем бюджетування. Погоджує планові простої на лініях між зацікавленими функціями і потребою в продукті на підставі інформації від відділу ланцюгів поставок.
 • Планування потреб виробництва в персоналі. Складає план потреби в персоналі в рамках корпоративної стратегії збільшення ефективності використання персоналу та представляє його начальникам виробничих змін для прийняття менеджерських рішень по управлінню персоналом в змінах для досягнення мети згідно з показником ефективності використання виробничого персоналу.
 • Комунікація. Інформує всі залучені підрозділи на підставі прийнятих рішень про зміну виробничих планів з метою своєчасного реагування. Проводить регулярні збори з планування виробництва з метою контролю виконання планів і складання прогнозу на наступні 8 тижнів. Проводить позапланові збори з планування виробництва в разі виникнення незапланованих простоїв.
 • Звітність.Формує і представляє звіти за плановими показниками на щоденній, щотижневій і щомісячній основі. Складає звіти витрат на рекламні матеріали в період виробництва рекламної продукції в рамках посадової інструкції і з метою надання відділу маркетингу для прийняття рішень про тривалість виробництва рекламних продуктів.

Ми пропонуємо:

 • Офіційне працевлаштування згідно КЗпПУ та стабільна, своєчасна оплата праці;
 • Доставка на/з роботи, харчування (гарячі обіди);
 • Графік роботи: 5-денка, 8-годинний робочий день;
 • Добровільне медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування життя;
 • Можливість кар'єрного росту.

Приєднуйтесь до успішної команди PepsiCo, що створює Більше Посмішок з Кожним Ковтком та Кожним Шматочком!

Ключевые навыки

Английский — A2 — Элементарный
MS Access
Teambuilding
Поисковые системы

Адрес

Вишневое, Промышленная улица, 7

Вакансия опубликована 5 августа 2020 в Вишневом