Начальник зміни

з/п не указана

Требуемый опыт работы: 3–6 лет

Полная занятость, сменный график

PepsiCo Ukraine — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». У 2018 році визнана одним з кращих роботодавців та отримала статус TOP Employer Україна 2018 за оцінкою авторитетного міжнародним інституту дослідження умов праці в провідних компаніях світу. PepsiCo займає провідні позиції на українському ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик», «Фрутц». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральні води «Есентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і ХрусTeam. Компанія також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Відкрита чудова можливість працювати на одному з провідних молочних заводів «Вімм-Білль-Данн Україна» у ролі Начальника зміни, який розуміє специфіку молочного виробництва та організує команду для досягнення поставлених цілей.

Наші побажання до кандидатів:

 • Вища освіта за спеціальністю інженер-технолог харчової(молочної) промисловості;
 • Знання систем постійних покращень (continuous improvement): Lean, WCOM, LSS; знання стандартів ISO, HAССP (Аналіз ризиків і критичні контрольні точки), GMP (Хороші виробничі практики);
 • Навички роботи в інформаційних ERP системах, ПК (впевнений користувач);
 • Досвід управління персоналом від 3-х років.

Основні задачі ролі:

 • Відповідати за організацію і ведення всіх виробничих і допоміжних процесів, які знаходяться в зоні відповідальності.
 • Здійснювати оперативне керівництво персоналом зміни відповідно до планових завдань, з метою ефективного ведення технологічного процесу відповідно до показників і вимог нормативно-технічної документації, для недопущення псування сировини, матеріалів, напівфабрикатів, готової продукції. Організувати дотримання норм витрат сировини, матеріалів, інших ресурсів.
 • Відповідати за забезпечення безпеки харчових продуктів шляхом виробництва продукції, яка відповідає необхідним стандартам якості, як викладено в Плані НАССР / ISO (Hazard Analysis and Critical Control Point — аналіз ризиків і критичні контрольні точки / International Organization for Standardization- Міжнародна організація по стандартизації) і стандартам якості компанії.
 • Брати участь в бюджетуванні і здійснювати дієвий контроль над запланованими витратами при виконанні затвердженого бюджету (MOH — Manufacturing overhead) по фокусним напрямкам, що виключає необгрунтовані витрати і наднормативні втрати.
 • Забезпечувати коректне ведення виробничого обліку сировини, напівфабрикатів і готової продукції і коректне відображення даних в облікових системах Компанії та закриття завдань за зміну.
 • Організувати роботу підприємства необхідним по кваліфікації і чисельності персоналом. Організувати ефективну завантаженість обладнання, проведення мийок і планових робіт. Виявляти вузькі місця у виробничому процесі, планувати і організовувати реалізацію заходів щодо усунення вузьких місць.
 • Брати участь в розробці і впровадженні у виробництво ресурсозберігаючих технологій, прогресивних норм витрати основних видів сировини і матеріалів, у вивченні причин браку і випуску продукції, в розробці заходів щодо підвищення якості продукції (робіт, послуг) і більш ефективному використанню виробничих потужностей із застосуванням інструментів і методик KAIZEN.
 • Вести процес безперервного вдосконалення роботи членів команди: контролювати процес навчання і розвитку персоналу, формувати морально-етичні норми членів команди, створювати атмосферу довіри, взаємної поваги.

Ми пропонуємо:

 • Офіційне працевлаштування згідно КЗпПу та стабільна, своєчасна оплата праці;
 • Доставка на/з роботи, харчування (гарячі обіди);
 • Позмінний графік роботи (з 8:00 до 20:00, з 20:00 до 8:00, два дні вихідних);
 • Добровільне медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування життя;
 • Постійне навчання і розвиток (PepsiCo University, My learning, Дні знань);
 • Работа в компанії, яка являється TOP Employer 2018,2019,2020.

Приєднуйтесь до успішної команди PepsiCo, що створює Більше Посмішок з Кожним Ковтком та Кожним Шматочком!

Ключевые навыки

Английский — B1 — Средний
MS PowerPoint
1С: Бухгалтерия и склад
Teambuilding
Поисковые системы
Microsoft Office FrontPage

Адрес

Вишневое, Промышленная улица, 7

Вакансия опубликована 5 августа 2020 в Вишневом